O nás


Lobby nie je len bar, Lobby bar je zážitok. A to zážitok pre všetky zmysly.

Lobby bar svojou atmosférou pripomína dobu 20tych, 30tych rokov, zároveň však pôsobí moderne, decentne, útulne aj honosne. Keď vojdete do nákupného centra nečakáte, že v ňom nájdete niečo také, ako je Lobby bar. A práve preto, prvé čo poteší je váš zrak. Verte, v Lobby bare sa je na čo pozerať.

V Lobby bare máte pocit, akoby sa zastavil čas. Súhra hudby, kaviarenského ruchu, ale aj večernej cocktailovej vravy, slová, ktoré si vymeníte so svojimi známymi, alebo milé slová obsluhy, ktorá je poháňaná vášňou k svojmu remeslu, potešia váš sluch.

Dotknite sa tejto atmosféry, dotknite sa šálky kávy, kvalitného drinku, alebo svojho partnera a potešte svoj hmat. Lobby bar poteší aj váš čuch. Ovoňajte kvalitne pripravenú kávu, alebo drinky, ktoré inde nenájdete a nasajte atmosféru tohto jedinečného podniku.

Ale určite najviac potešíte chuť. Skvelá káva, netradičný výber destilátov, najzaujímavejší výber drinkov namiešaných z kvalitného alkoholu, čerstvého ovocia, rôznych bitters, marmelád, infuzovaných alkoholov a bylín, v primeranom množstve a správnej kombinácii, bude pre vás jedinečným chuťovým zážitkom.

Lobby bar je prosto jedinečný barový zážitok. Príďte si ho aj vy vychutnať. OC Aupark, 2. poschodie